Bakırköy kendi evim vardır ben Yağmur

Bakırköy kendi evim vardır ben Yağmur
Bakırköy'de canı sıkılıp burada kendine arayış için olan değerli seçkin elit beyler merhabalar ben Yağmur burada daha fazla çevre edinmek dafa fazla dostlarım olsun diye buradayım. bakırköy escort bayan olarak Boş bir kadın değilim bu yüzden karşımda adam nazik davranış için ilgi beklerim eğer ne kadar bana karşı sıcak olursanız ben sizde daha fazla özel olurum hiç kimseye boş yere zaman harcamak istemiyorum. Bu yüzden ciddi olan insanlar benim ilgilensin lütfen kendi evim vardır istediğiniz zaman misafir olabilirsiniz kapı size her zaman açıktır düzgün karakterli eğlenmek isteyen tabi kafanız dolu olmasın lütfen tüm sıkıntıları dışarda bırakırıp o şekilde benimle görüşmeyi düşünün.

çok çılgın yanlarım var evimde sizlere gösterceğim çok farklı tatlar düşünceler olduğundan dolay istiyorum karşımda adam full benimle ilgilenip eğlenceyi dibine kadar yaşamak tek derdim bu yakından görmek istiyorum. Ben rahat adam seviyorum öyle karşımda ölü gibi değil aklı başında konuşmasından keyif alıcam bu şekilde olduğu partnerin ortam daha güzel oluyır karşımda erkek oturuyor düşüncesinde olan kadına kibar elit efendi tarzda konuşan bir olduğumu anlamam lazım.

Küfür etmeyi hiç sevmem bu yüzen nisafirlerimden aynı hassesiyet olursanız beni çok mesude edersiniz. Hijyen ve temizlik konuşunda dikkat edebilim eğer karşılıklı hoş gör olursa her şey güzel geçer ama anlayış olmadı bir ortamda o ortam ne yapsan boştur. Anal asla yapmam kondomsuz kimseyle kalmadı yine öyle düşünmüyorum eğer diyorsanız aradığım eğlenceğim kadın sensin hadi telefon başında sizleri bekliyorum....