Bakırköy Evinde misafir ağırlayan Hilal

Bakırköy Evinde misafir ağırlayan Hilal
Daha yeni İstanbul'a gelen bir üniversite öğrenci 1 sınıf öğrencisi bir kadın olarak aranızda bulunmakta mutluluk duyduğumu bilmenizi isterim daha yeni geldim bu şehire bu yüzden fazla dostum yoktur. bakırköy escort Dost edinmek için doğru adres olarak burayı söylediler bende söyletilere kulak astım ve buradayım şimdi kendimi anlatmaya geçti sıra nasıl birisiyim neler hoşlanır yada neler yaparım hayatımda insanların nasıl olsun anlatacam onu tek tek merak etmeyin. Bu konuda iyice dilbaz bir karıyım asla lafımı kimseden esirgemem kim olursa olsun fark etmez benim için hemen hatası yüzüne karşı söylerim. Hatta bu sebeple bana lakap takmışlıkları var Dobra Hilal diye asla yalan işim olmaz zaten yalan insanları kötü düşüncelere sokar hiç bir şey kazandırmaz.

Dürüst olucaksın bu hayata karşında insan hoşuna gitmedi direk ona söylücen öyle para için kimse kalkıpta hoşlanmadığı bir ortamda durmaz. Duran kadınlar var ama bana terst bu olay sevmiyorum öyle olmayı neysem oyumdur asla kimsenin duygularınla asla oynamam asla bir insanı kırmam onun her istediğini yerine getirim. Yalnız bir şart ile öyle karşımda adam bana değer verirse beni el üstünde tutarsa ilgi alaka içinde olursa bunları bana yapınca yalnız her şey karşılık olduğundan dolayı kendine yapılmadığı asla başkasına yapma diye söz var.

çok severim o kelimeyi karşımda insan benimle uyumlu olursa ben ona yıldız olurum eğer karşıda kişi adam gibi adam olursa ben ona can olurum. Hayat bir eğlence değil mi zaten düşünme onu bak keyifine diye düşünce yok benim dünyamda böyle düşünen adamla benim işim olmaz ben serseri tibli insanları istemiyorum. Son derece elit iş sahibi kariyerli insanlar kafa dağıtmak istediğiniz beni arayın telefon başında siz değerli dostları bekliyorum.